Мотокультиватори

Мотокультиватор використовується для всіляких підготовчих та супутніх робіт з грунтом.От потужності та комплектації залежить спектр можливих робіт.
Найчастіше мотокультиватор використовують для підгортання і прополки грядок. Наприклад, для підгортання на мотокультиватори замінюються колеса на грунтозацепи і приєднується окучнік. Хоч зараз і пропонується широкий асортимент навісного обрудования для мотокультиватора з приводом від додаткового шківа, не варто гнатися за універсальністю. «MULTITOOL» (інструмент з «великими» можливостями) - штука неоднозначна . Мотокультиватор в базовій комплектації відмінно рихлить і перемішує землю, вносить добрива, компост, торф, покращує структуру грунту для оптимального прийому повітря, води і поживних речовин. Застосування мотокультиватора можливо таж на важких грунтах, при обробці цілинних ділянок, і, що важливо, використовувати мотокультиватор можна при температурі від -3 до +40 градусов.Із всіх садових інструментів мотокультиватор, мабуть, найбільш практичний - обробляти землю можна майже в будь-який час року . Він стане в нагоді і навесні, під час посівної, і влітку, і восени, під час збирання врожаю.

Наші ліцензії

Новини

13.03.2015

У звязку з стрімкоу зміную курсу валют ціни на сайті можуть змінюватись. Уточнюйте ціни по телефону у наших менеджерів. Вибачте за незручності.

Наші партнери

1079
--> -->