Мотоблок "Мотор Січ МБ-9Е" Бензин+Електростартер
34500 грн

  • Характеристики
  • Опис
  • Відео
  • Доставка
  • Відгуки

Модель
Потужність, (к. с.) 9
Тип палива Бензин А-76 або А-80
Частота обертання, (об/хв.) 3800±300
Об'єм двигуна, (см3) 353
Охолодження Повітряна турбіна
Розхід палива, (г/год.) 300
Паливний бак, (л) 5,5
Тип трансмісії Шестеренчаста, передача потужності через диференціал що, блокується
Привід Прямий через багатодискову муфту
Тип зчеплення Дискове
Кількість передач, (вперед/назад) 4/2
Швидкість, (км/год.) 20
Частота обертання ВОМ, (об/хв.) 1000
Система запуску Ручний
Дорожній просвіт (кліренс), (мм) 240 (колеса 6.0-12)
Ширина колії, (мм) 500; 600; 700; 800
Габаритні розміри, (мм) 1700*975*1150
Вага, (кг) 230±5
Комплектація Мотоблок + ЗІП
Гарантія 1 рік

Мотоблок Мотор Січ МБ-9Е - універсальний мобільний енергетичний засіб на базі одновісного шасі, різновид малогабаритного трактора. Слово "мотоблок" увійшло у вжиток в російській мові в 1980-і роки. Воно замінило незручні у вживанні терміни, використовувані раніше: пішохідний трактор, малогабаритний пішохідний трактор, одноосний трактор. Оператор, керуючий мотоблоком крокує слідом за машиною по оброблюваної грунті, тримаючи машину за ручки управління.

 

За способом агрегатування з знаряддям розрізняють колісні мотоблоки та мотокультиватори (мотоорудія). У колісного мотоблока робота знаряддя здійснюється за рахунок тягового зусилля, створюваного колісної ходовою частиною, а у мотокультиватора знаряддя (фреза, пропольнік) встановлюється на провідну вісь замість коліс. Багато мотоблоки допускають різні схеми агрегатування, але як правило, для легких мотоблоків базовою комплектацією є фрезерний мотокультиватор, а для важких - колісний плуг.

 

пристрій мотоблока

 

Мотоблок складається з двигуна, трансмісії, ходової частини, системи агрегатування і системи управління.

 

 

двигун

 

На мотоблоки застосовуються бензинові і дизельні двигуни. Двигуни мотоблоків забезпечуються автоматичними регуляторами частоти обертання, які спрощують роботу оператора. Діапазон номінальної потужності двигунів у легких мотоблоків становить 1 к.с. - 5 к.с., а у важких 4 к.с. - 10 к.с. Більш потужні двигуни на мотоблоки застосовуються рідко.

 

система агрегатування

 

Система агрегатування мотоблока призначена для його сполучення з знаряддями. У мотокультиваторов знаряддя встановлюються на провідну вісь, а у колісних мотоблоків - закріплюються на спеціальному кронштейні. Ряд мотоблоків мають систему відбору потужності для приводу активних робочих органів навісного знаряддя.

 

система управління

 

Так як при роботі з мотоблоком оператор крокує по землі, всі органи управління повинні приводитися в дію тільки руками оператора. Зазвичай мотоблок має кермові штанги, за допомогою яких оператор утримує і направляє його. На рульових штангах розташовують часто використовувані органи управління двигуном і трансмісією. Рідко використовувані органи управління (повітряною заслінкою карбюратора, включення вала відбору потужності та ін.) Знаходяться на відповідних вузлах і агрегатах. На лівій рульової штанзі зазвичай розташовують органи управління муфтою зчеплення, а на правій - органи управління двигуном ( «ручка газу»). Легкі мотоблоки та мотокультиватори не мають гальм, а на важких мотоблоки управління гальмом зазвичай виведено на праву штангу.

 

застосування мотоблоків

 

Мотоблоки застосовуються для суцільного (оранка) і міжрядної (підгортання) обробітку грунту на невеликих ділянках (сади, теплиці, клумби), для скошування трави, прибирання снігу, привід стаціонарних машин, перевезення вантажів на невеликі відстані (з використанням буксируваних напівпричепів).

 

Легкі мотоблоки та культиватори зазвичай комплектуються тільки фрезами і, іноді, окучником.

 

Мотоблоки середнього класу комплектуються знімними колесами і грунтообробними фрезами, плугом, бороною, окучником, косаркою, напівпричепом.

 

Важкі мотоблоки мають незмінні колеса. Комплектуються плугом, фрезою, що приводиться від вала відбору потужності, косаркою, бороною, культиватором, снігоочисником, бульдозерним відвалом, граблями, напівпричепом.

 

Необхідний набір знарядь споживач купує окремо від мотоблока.

 

 

Компанія "Мотор Січ", яка знаходиться в Україні в м Запоріжжя, відома не тільки багатофункціональною городньо - садовою технікою. Це ще і єдиний в нашій країні і один з найбільших в світі виробник авіадвигунів, які використовують в літакобудуванні 106 країн.

 

Мотоблоки Мотор Січ відносяться до типу міні-тракторів. Вони є універсальними для земельних робіт. Мотоблок використовують з метою механізації робіт з обробки грунту, інших сільгоспробіт на присадибній садовій або городній ділянці. Також підійде для транспортування вантажів і виконання робіт в комунальному господарстві.

 

Торгова марка "Мотор Січ" випускає 3 види мотоблоків: МБ-4,05, МБ-8е і МБ-8. Це висококласні бензинові агрегати, обладнані 4-тактних двигунів і 6-ступінчастою коробкою передач. Всі мотоблоки "Мотор Січ" маневрені, надійні і безпечні, відповідно до світових стандартів техніки даного класу. Моделі "Мотор Січ" мають відмінності по потужності двигунів. Залежно від площі земельної ділянки, той чи інший мотоблок виконує різні роботи з транспортування дрібних вантажів, прибирання снігу та обробки грунту. Від аналогічних моделей китайського виробництва їх відрізняє цілий ряд переваг: Всі три моделі мають регульовану ширину рядка (колії) 500 - 800 мм і дорожній просвіт 240 мм. Фланцеве кріплення до коробки передач забезпечує надійність при експлуатації. Високу прохідність гарантує диференціал з можливістю блокування.

 

Мотоблок "Мотор Січ МБ-6" обладнаний двигуном потужністю 5,5 к.с., достатньої для середніх і невеликих площ. Обороти двигуна 3800 об максимум / хв. Вага 217 кг.

 

Мотоблок "Мотор Січ МБ-8" має Потужність 8 к.с. Обороти двигуна 3500 об максимум / хв. Такий мотоблок впевнено обробить ділянку до 3-х га. Вага 218 кг.

 

Також в наявності з'явилися дві новинки:

 

- Мотоблок "Мотор Січ МБ-6Д" (дизель);

 

- Мотоблок "Мотор Січ МБ-6ДЕ" з електростартером (дизель);

 

 

Всі мотоблоки Мотор Січ відрізняються високою якістю, надійністю і витривалістю.

Якщо Вас зацікавила пропозиція звертайтесь за адресою:
Україна. 81153 Львівська обл.,
Пустомитівський р-н., с. Гаї.
Або телефонуйте: 067-451-44-77, 098-264-90-30
Наш e-mail: motoblok.lviv[at]i.ua

Наші ліцензії

Новини

13.03.2015

У звязку з стрімкоу зміную курсу валют ціни на сайті можуть змінюватись. Уточнюйте ціни по телефону у наших менеджерів. Вибачте за незручності.

Наші партнери

1079
--> -->