Мотоблоки

Мотоблок - це багатофункціональний пристрій, який, в залежності від складності та передбачених функцій, може орати, підгортати, косити, прополювати, підмітати, прибирати сніг і працювати замість водяного насоса завдяки широкому асортименту навісного обладнання, що поставляється виробниками.
Для того щоб купити мотоблок у Львові потрібно визначитися з тим, яку роботу ви хочете виконувати за допомогою цієї техніки. Якщо обсяг роботи має бути невеликим, і ви плануєте придбати техніку для особистих побутових потреб, варто купити суперлегкий мотокультиватор. Для більшого обсягу, але не промислових масштабів діяльності, легко знайти в продажу мотоблоки середньої категорії. Ну і для постійної роботи в садово-городньої або ландшафтно-озеленювальних сфері, Вас зацікавить продаж мотоблоків професійної або напівпрофесійної категорії потужності. Зверніть увагу, в залежності від обраної моделі техніка розрізняється не тільки по продуктивності, але і за вагою.
Побутові і напівпрофесійні моделі приводять у рух насадку шляхом обертання встановлених фрез. Більш важка техніка випускається на колісному ходу. Різниця важкої культиваторної техніки в тому, чи буде вона самохідна, з наявністю заднього і переднього приводу, або приводитися в рух оператором. Самохідні моделі дуже маневрені, вони можуть мати задній хід і регульовану швидкість обертання фрез, завдяки чому Ви можете контролювати потрібну Вам глибину землі під час роботи.
Ще одна особливість, що розрізняє подібну техніку - двигун - бензиновий або електричний мотоблок. Бензиновий мотоблок або дизельний мотоблок більш потужні, професійні моделі мають чотиритактний двигун, найчастіше американських або японських виробників, економічні по споживанню палива і має деколи значний моторесурс. Але не забувайте, вага у такої професійної техніки не може бути маленьким.
Зараз купити мотоблок можна як з розбірними, так і з нерозбірними черв'ячними або шестерним редукторами. Чи не професіоналу це мало що скаже, тому позначимо, що саме від редуктора залежить максимально можлива передача крутного моменту, або, попросту - швидкість роботи мототехніки. Як альтернатива, для побутових потреб варто купити мотоблок на ланцюгу або клинових ременях. Вони менш надійні, але для невеликого обсягу робіт їх цілком достатньо.
Продаж мотоблоків зараз здійснюється всіма магазинами, що мають хоча б мінімальне відношення до садової техніки, але ми б порадили віддати перевагу компанії, в якій Вас повністю проконсультують і допоможуть обрати з великого асортименту підходящу Вам модель. У нашому магазині ви можете придбати мотоблоки різних моделей, таких як мотоблок Zirka, мотоблок Нева, мотоблок Зубр, мотоблок Кентавр, мотоблок Aurora, мотоблок Салют і багато інших.

Наші ліцензії

Новини

13.03.2015

У звязку з стрімкоу зміную курсу валют ціни на сайті можуть змінюватись. Уточнюйте ціни по телефону у наших менеджерів. Вибачте за незручності.

Наші партнери

1079
--> -->