Доставка / оплата

Доставка

  1. Доставка в межах 30-ти кілометрової зони здійснюється нашими автомобілями       БЕЗКОШТОВНО
  2. Доставка по Львівській та сусідніх областях здійснюється нашими автомобілями за   тарифом 1 грн. за кілометр.
  3. Доставка по Україні здійснюється наступними кур’єрськими службами «Нова Пошта», «Нічний Експрес», «Автолюкс», «Гюнсел», «Делівері» і оплачується згідно їх тарифів. Доставка оплачується клієнтом перевізнику за фактом отримання товару.

Перед відправкою, замовлений Вами товар перевіряють на працездатність наші менеджери, заповнюють гарантійний талон. При відправлені ваше замовлення ми страхуємо на 100%, вартість страховки включається в ціну доставки. Так що Ви можете бути спокійні за збереження замовлення. При пошкодженні або втраті вантажу повну матеріальну відповідальність несе служба доставки.

Увага!

Перевірку замовлення на предмет цілісності упаковки ми рекомендуємо здійснювати на місці - у відділенні служби доставки у Вашому місті. При наявності зовнішніх пошкоджень упаковки вимагайте від працівників філії доставки задокументувати це!

 

Оплата

Ми пропонуємо для наших покупців наступні форми оплати при купівлі товарів:

  1. Оплата при доставці кур'єром здійснюється у вас вдома після проведення інструктажу, і після того як ви переконались в працездатності і в комплектності придбаного вами товару.
  2. Оплата при купівлі через стаціонарний магазин.
  3. Оплата післяплатою при отриманні замовлення в представництві служби доставки «Нова Пошта», «Нічний Експрес», «Автолюкс», «Гюнсел», «Делівері».

Увага!

Продавець зобов'язаний заповнити гарантійний талон і виписати товарний чек.

Наші ліцензії

Новини

13.03.2015

У звязку з стрімкоу зміную курсу валют ціни на сайті можуть змінюватись. Уточнюйте ціни по телефону у наших менеджерів. Вибачте за незручності.

Наші партнери

1079
--> -->