Скаут Т-18
64630 грн

  • Характеристики
  • Опис
  • Відео
  • Доставка
  • Відгуки

Опис «Garden Scout T18»
  Мінітрактор Garden Scout T18 - це найновіша модель від компанії Скаут 2016 року, представлена ​​на ринку сільськогосподарських машин! Унікальна розробка в якій зібрали все найкраще! Ваш вірний помічник на городі і полях, допоможе провести обробку грунту, садити овочі і збирати їх, а також виконувати і інші види робіт з різним навісним обладнанням, яке є в Гарденшопе. Все це дозволяє сказати що це одна з кращих на сьогодні машин для сільського господарства, що володіє високою якістю і доступною ціною!
Диференціал з блокуванням, як краще рішення!
  Ця можливість є не у кожної машини, але ж вона дуже корисна і значно збільшує прохідність трактора, при розблокування курсова стійкість поліпшується, що потрібно для звичайного пересування, але при роботах блокування підвищує прохідність обертаючи з однаковим зусиллям обидва колеса. Раніше ця можливість використовувалася в великих тракторах, тепер же ви отримуєте це купивши мінітрактор Скаут!
Трьохпозиційний гідравлічний розподільник
  Це означає що ви можете не тільки керувати навісними інструментами піднімаючи, опускаючи і фіксуючи в якомусь положенні, а й перейти на плаваючий режим, що зручно і ефективно.
Великі колеса з широким протектором!
  Великі 16 дюймові колеса ззаду і 12 дюймові спереду забезпечують комфортне переміщення по будь-якому ґрунті! До того ж виробник вирішив використовувати більш широкий профіль на 9,5 дюймів для задньої осі, що збільшило поверхню зчеплення, а в поєднання з малюнком «шеврон» на гумі це дозволить працювати навіть з важким обладнанням без пробуксовки!
Є розширювальний бачок для рідини охолодження!
  Дане впровадження одне з новинок, які раніше не використовувалися на мінітрактор! Така ж система встановлюється на всі сучасні автомобілі і дозволяє використовувати не тільки звичайну воду, а й заливати антифриз, завдяки тому що останній при нагріванні більше розширюється, додаткова ємність захищає від протікання через радіатор рідини і приймає її в себе.
Трактори Скаут дозволять вам регулювати колію легко і швидко!
  Особливість яка виділяє машини цього виробника, це регульована колія, дуже корисна функція, дозволяє без зусиль змінювати міжколісному відстань для різних міжрядь!
Високоякісний мотор ZS1115!
Цей дизельний 18-сильний двигун має об'єм 1115 см.куб і забезпечує великий моторесурс! Ефективне охолодження дозволить легко експлуатувати машину тривалий час.
Інші переваги:
-колея регулюється на двох осях;
-Є блокується диференціал;
-гідравліка з плаваючим режимом;
-Передача включаються легко і чітко;
-Крісло м'яке і регулюється;
-З двох сторін встановлені великі дзеркала;
- Датчики - вольтметр, температура рідини в радіаторі, тиск масла а також датчик мотогодин
-У комплекті ЗІП.
Використовуйте в різних роботах свою машину, встановлюючи всілякі знаряддя!
  Це воістину унікальна техніка з гігантськими можливостями, ви зможете застосувати її не тільки в земельній обробці, але і в господарстві, досить купити необхідні інструменти, щоб проводити посадку овочів, виробляти полив, добриво, видаляти бур'яни і в кінці-кінців зібрати урожай, а також прибирати дороги і територію і виконувати інші види робіт! У Гарденшопе для цього трактора є все, це і відвали лопати, зернові сівалки, плуги, бури, сінокосарки, зчіпні пристрої та причепи.
З покупкою Скаута ви отримуєте 24 місячну гарантію і при виникненні будь-яких проблем на протязі цього часу можете звернутися в наш сервісний центр для вирішення проблеми!

Якщо Вас зацікавила пропозиція звертайтесь за адресою:
Україна. 81153 Львівська обл.,
Пустомитівський р-н., с. Гаї.
Або телефонуйте: 067-451-44-77, 098-264-90-30
Наш e-mail: motoblok.lviv[at]i.ua

Наші ліцензії

Новини

13.03.2015

У звязку з стрімкоу зміную курсу валют ціни на сайті можуть змінюватись. Уточнюйте ціни по телефону у наших менеджерів. Вибачте за незручності.

Наші партнери

1079
--> -->