Мототрактор "Zubr" Зубр JR-Q12E
0 грн

  • Характеристики
  • Опис
  • Відео
  • Доставка
  • Відгуки

Потужність, (к. с.) 12
Тип палива Дизель
Двигун R 195N (чотирьохтактний)
Частота обертання, (об/хв.) 3600
Об'єм двигуна, (см3) 702
Охолодження Водяне (радіатор)
Розхід палива, (г/год.) 400
Паливний бак, (л) 7,5
Тип трансмісії Шестеренчаста, передача потужності через диференціал що, блокується
Привід Клиноремнева передача
Тип зчеплення Дискове

 Мототрактор "Zubr" (Зубр) , або , як його частіше називають , трактор перероблений з мотоблока - це абсолютно новий пристрій на агро ринку  України. На сам перед торгова марка"Zubr" (Зубр) являється передовим виробником самих якісних мотоблоків, тому це підприємство не могло стояти осторонь технологічного прогресу, і керівництвом було прийнято рішення виготовляти мототрактора на базі самого потужного мотоблока ZUBR JR-Q12E (12 к.с. з електростартером).

  Мототрактор "Zubr" (Зубр) це повноцінний міні трактор на базі мотоблока виготовлений  на тому  ж заводі, (а не в «кустарних» умовах так як це переробляють наші вітчизняні «кулібіни»).

 В комплектацію Мототрактора "Zubr" (Зубр) входить : Грунто-фреза на 24 ножі + Обертовий плуг + гідравлічний підйомний механізм з розпридільником на три положення вгору/нейтральне/вниз.

  Мототрактор має ряд переваг над своїми як заводськими так і «саморобними» конкурентами. На сам перед це потужний двигун R 195 (12 к.с.) з рідинним охолодженням,  який запускається від електростартера, коробку передач виготовили нову, тепер вона має примушувальне блокуванням коліс , дводискове зчеплення з трьохрядним шківом, зміцнено корпус за рахунок двох «чулків» на ступицях. Вже в базовій комплектації ширина колії регульована від  0,8м до 1,2м. Колеса високі, передні 4-10, а задні 6,5-16, що забезпечує великий дорожній просвіт (кліренс). Крім цього , міцна рама з дванадцяго швелера, м'яке сидіння, кермо регульоване по нахилу, і ще безліч приємних дрібниць , про які так давно мріяли фермери.

УВАГА!!!     ОСТЕРІГАЙТЕСЯ ДЕШЕВИХ КИТАЙСЬКИХ ПІДРОБОК !

На оригінальних моделях на двигуні розташований металевий стікер з написом «ZUBR», а не наклейка. А також з правої сторони на корпусі коробки передач і на двигунові розташований напис «ZUBR» , невідємний і відлитий в одній чавунній формі.

Якщо Вас зацікавила пропозиція звертайтесь за адресою:
Україна. 81153 Львівська обл.,
Пустомитівський р-н., с. Гаї.
Або телефонуйте: 067-451-44-77, 098-264-90-30
Наш e-mail: motoblok.lviv[at]i.ua

Наші ліцензії

Новини

13.03.2015

У звязку з стрімкоу зміную курсу валют ціни на сайті можуть змінюватись. Уточнюйте ціни по телефону у наших менеджерів. Вибачте за незручності.

Наші партнери

1079
--> -->