Мотоблок Zubr PS-Q74 Фреза
11925 грн

  • Характеристики
  • Опис
  • Відео
  • Доставка
  • Відгуки

Мотоблок Зубр PS-Q74 з дизельним двигуном потужністю 4 к.с. підійде для обробки земельних ділянок площею до одного гектара. Мотоблок є повним аналогом мотоблока Кентавр 3040Д. У мотоблок використовується потужний редуктор з черв'ячною передачею, що є найбільш надійним засобом передачі моменту на колеса, або на грунтофреза. Як засіб передачі моменту від двигуна до коробки передач використовується ремінь, що виключає пошкодження елементів двигуна і коробки при різкій зупинці (раптове перешкода, коріння дерев). У коробці передач використовуються прямозубі циліндричні шестерні, як найбільш надійні. Коробка передач мотоблоки оснащена підвищеним і зниженим рядами і перемикачем напрямку руху (вперед, назад), таким чином коробка побудована за схемою 2 на 2.

Ширина культивації мотоблока - від 22 до 66 см, ширина регулюється установкою або зняттям секцій фрези. Для швидкого регулювання секції кріпляться шплинтами. У комплект поставки входять мотоблока пневматичні колеса з шевронами малюнком, грунтофреза, ЗІП, комплект документації.

Завдяки досить поширеною конструкції мотоблока з валом відбору потужності, на ринку представлений великий асортимент навісного обладнання, серед якого: Картоплекопачі пасивні та вібраційні, що працюють від валу відбору потужності, окучники звичайні і дискові, плуги, сінокосарки і багато іншого.

Якщо Вас зацікавила пропозиція звертайтесь за адресою:
Україна. 81153 Львівська обл.,
Пустомитівський р-н., с. Гаї.
Або телефонуйте: 067-451-44-77, 098-264-90-30
Наш e-mail: motoblok.lviv[at]i.ua

Наші ліцензії

Новини

13.03.2015

У звязку з стрімкоу зміную курсу валют ціни на сайті можуть змінюватись. Уточнюйте ціни по телефону у наших менеджерів. Вибачте за незручності.

Наші партнери

1079
--> -->