Мотоблоки Zirka (Зірка)

В продовження вже відомого модельного ряду LX мотоблоків та мотокультиваторів торгової марки Zirka, компанія в совю очерель випустила новинку - мотоблок Зірка LX1081D. Поповнення в популярному сегменті важких дизельних мотоблоків з водяним охолодженням даної сталося не даремно - даний клас сільськогосподарської техніки дуже популярний серед власників ділянок від половини до трьох гектар землі.

Технічні характеристики не являють собою щось нове - дизельний двигун SH 180N, максимальної потужністю 9 кінських сил має систему водяного охолодження (помпа), і заводиться як за допомогою електростартера, так і ручним стартером. Редуктор ідентичний моделі Зірка LX 1090D - посилена рама з добре розрахованим центром тяжіння, можливість розблокування диференціала, ремінною привід редуктора від двигуна, шестереночний редуктор з конічною передачею і дисковий фрикційне зчеплення. Галогенна фара дозволяє працювати в темний час доби, і безпечно пересуватися по проїжджій частині, агрегатіруя мотоблок або причепом, або адаптером.

Мотоблоки Zirka LX1081D відрізняється великим діаметром коліс, що в поєднанні з блокуванням диференціалу надає одночасно важку за масою (що дуже добре позначається для роботи на важкому грунті), і неймовірно легку в управлінні машину з відмінною прохідністю. Маса мотоблока в 250 кг. дозволяє відмінно працювати з плугом, без додаткового обважнення. Так само легко вам доступна перевезення вантажів до 500 кг. за допомогою причепа. Великий вибір знижених і підвищених передач повністю покриває весь спектр можливих робіт культиватора. Передній вал відбору потужності (ремінною) дозволяє агрегатувати сінокосарку, і інше активне навісне обладнання, а задній шестерний ВОМ дозволяє працювати мотоблоку зі спеціальною активної грунтофреза, шириною культивації 90 см.

Наші ліцензії

Новини

13.03.2015

У звязку з стрімкоу зміную курсу валют ціни на сайті можуть змінюватись. Уточнюйте ціни по телефону у наших менеджерів. Вибачте за незручності.

Наші партнери

1079
--> -->