Мотоблок Forte SH 101 фреза+плуг+адаптер
23500 грн

  • Характеристики
  • Опис
  • Відео
  • Доставка
  • Відгуки

Важкий мотоблок Forte SH 101 призначений в першу чергу для використання на великих фермерських ділянках - площею 1-2 га. Завдяки великому вибору навісного обладнання яке Ви можете агрегувати на цю модель, мотоблок зможе виконувати оранку цілини, підготовку грунту до посадки культур (культивування), підгортання, викопування і посадку коренеплодів, покіс сіна. За допомогою причепа приєднується до мотоблоку Ви зможете перевозити вантажі масою до 1т. Взимку після установки лопати-відвалу або снегуобурщіка мотоблок допоможе Вам у прибиранні снігу. Для агрегування активного навісного обладнання мотоблок має два валу відбору потужності. Мотоблок також може виконувати такі нестандартні завдання як, наприклад, перекачування рідин за допомогою помпи.

 Мотоблок Forte SH 101 з потужним дизельним двигуном 10 к.с, оснащеним системою водяного охолодження. У мотоблоці використовується коробка передач з 3 передачами вперед і реверсом, також передбачено перемикання на підвищений і знижений ряди передач, таким чином виходить 6 передач вперед і 2 назад. Конструкція мотоблока зазнала ряд змін, так мотоблок отримав нову посилену раму і новий редуктор, оснащений додатковим валом відбору потужності. Також можна відзначити нову активну грунтофреза, що перекриває ширину колії коліс, тепер ширина культивації мотоблока дорівнює 100 см. Мотоблок оснащений великими дванадцяти дюймовими камерними пневматичними колесами, з шевронами малюнком протектора. Ваги мотоблоки (240кг з плугом) вистачає для того, щоб виконувати будь-який тип робіт без використання грунтозацепов на важкому грунті. Не дивлячись на значні експлуатаційні характеристики, витрата дизельного палива залишився на дуже низькому рівні, близько 500 грам на годину роботи.

 Завдяки наявності валів відбору потужності, на ринку присутній широкий асортимент навісного обладнання, серед якого: плуги, картоплекопач (вібраційні і пасивні), картофелесажателі, помпи, косарки (сегментні та роторні), окучники і багато іншого. Все навісне обладнання до мотоблоків доступно в наявності в нашому магазині.

 На весь модельний ряд мотоблоків поширюється річна гарантія, також ви можете придбати всі необхідні запчастини до будь-яких мотоблоків зубр в нашому магазині.

Якщо Вас зацікавила пропозиція звертайтесь за адресою:
Україна. 81153 Львівська обл.,
Пустомитівський р-н., с. Гаї.
Або телефонуйте: 067-451-44-77, 098-264-90-30
Наш e-mail: motoblok.lviv[at]i.ua

Наші ліцензії

Новини

13.03.2015

У звязку з стрімкоу зміную курсу валют ціни на сайті можуть змінюватись. Уточнюйте ціни по телефону у наших менеджерів. Вибачте за незручності.

Наші партнери

1079
--> -->