Мотоблоки Мотор Січ

Вибір мотоблока, як і будь-якого іншого садово-городнього інструменту слід починати з визначення цілей, для яких ви плануєте його використовувати і інтенсивності планованої роботи. А різноманітність в цьому випадку досить велика, так як мотоблоки можуть використовуватися і для городніх робіт, і для догляду за садом або газоном, і в якості корморізки, насоса, машини для прибирання снігу і багато чого іншого.

Для невеликої присадибної ділянки і для фермерського господарства потрібні абсолютно різні машини, і за своєю потужністю і за функціоналом. Важливу роль грає так само площа оброблюваної ділянки. Від площі буде залежати не тільки оптимальна потужність вироби, а й краща ширина захвату. Крім того, у досвідчених користувачів даної техніки склалася так само своя система вирахування необхідної потужності саме для нашого типу грунтів. За даною схемою, якщо мотоблок обладнаний чотиритактним двигуном, то на кожні 20 см захоплення повинна припадати 1,0 к.с. потужності, словом, якщо робоча ширина захвату становить 80 см, то потужність повинна бути не менше 4,0 кінських сил. Для двотактних двигунів 1,0 к.с. забезпечує 30 см захоплення, тобто для ширини захоплення тих же 80 см, двотактний двигун повинен мати потужність не менше 2,7 к.с. Якщо потужність буде недостатньою, то це призведе до швидкого зносу.

Мотор Січ випускає чотири види мотоблоків: МБ-4.05, МБ-8, МБ-8е і дизельний. Всі вони мають регулювання ширини рядка. Вона може бути від 500 до 800 мм. Дорожній просвіт мотоблоків 240 мм, чого цілком достатньо для роботи. Мотоблоки Мотор Січ мають фланцеве кріплення до коробки передач, що робить їх дуже надійними в процесі експлуатації. На всіх мотоблоки Мотор Січ встановлюють бензинові чотиритактні двигуни потужністю 4.05 або 5.9 кВт. Для кращої прохідності мотоблоки мають блокується диференціал, за допомогою якого ви можете працювати на важких ділянках. Коробка передач шестерні і має 4 передачі вперед і 2 назад. При цьому максимальна швидкість мотоблока Мотор Січ вперед становить 16 км / год, а тому 2 км / год, чого цілком достатньо для нормальної роботи. Габарити мотоблоків Мотор Січ становлять 1700/975/1150 мм. Купити мотоблоки ви можете за адресою Україна. 81153 Львівська обл., Пустомитівський р-н., с. Гаї. Або телефонуйте: 067-451-44-77, 098-264-90-30

Наші ліцензії

Новини

13.03.2015

У звязку з стрімкоу зміную курсу валют ціни на сайті можуть змінюватись. Уточнюйте ціни по телефону у наших менеджерів. Вибачте за незручності.

Наші партнери

1079
--> -->