Мотоблоки Кентавр

Агрегати даної марки відповідають всім стандартам якості, які застосовуються до таких конструкцій, при тому, що ціни на мотоблоки КЕНТАВР не високі, що дозволяє з повною впевненістю говорити, що ця техніка зможе задовольнити потреби широкого кола населення. Асортимент продукції, яку ми пропонуємо, дуже широкий.
Мотоблок КЕНТАВР (Київ) ідеально підходить для роботи в самих важкодоступних місцях: на вузьких газонах, серед дерев, чагарників і навколо будівель. Це агрегат, який відрізняється численними функціями і, до того ж, його можна компонувати з навісним обладнанням, яке значною мірою розширює сферу використання культиватора.
Мотоблок КЕНТАВР (ціни) призначений для того, щоб з його допомогою орати, косити, фрезерувати, прополювати, рихлити, підгортати, боронувати, культивувати і розрівнювати грунт. Також, використовуючи додаткове обладнання, мотоблок дозволяє підмітати, прибирати сніг, а також використовувати його в якості водяного насоса.
Залежно від інших технічних характеристик, мотоблок КЕНТАВР можна експлуатувати для різноманітних потреб. Так, мотоблок КЕНТАВР (продаж) стане в нагоді для побутових цілей. Також, в асортименті є і мотоблоки з більш потужними характеристиками, які призначені для професійного і напівпрофесійного застосування.
Мотоблок КЕНТАВР - це незамінний помічник у ландшафтно-озеленювальних, садових сферах, а також у роботі на городі. Агрегат можна оснащувати різноманітними додатковими елементами, наприклад: сінокосарки, причепом та ін

Наші ліцензії

Новини

13.03.2015

У звязку з стрімкоу зміную курсу валют ціни на сайті можуть змінюватись. Уточнюйте ціни по телефону у наших менеджерів. Вибачте за незручності.

Наші партнери

1079
--> -->