Мотоблоки Добриня

Мотоблоки багатоцільові агрегати, які використовуються як в якості культиватора, так і в комплекті з різними навісними оборудованіямі з метою виконати різноманітні завдання, як на садовій, так і на городній ділянці.
Ми пропонуємо купити мотоблок Добриня преміум класу за доступними цінами, адже мотоблок Добриня - це ідеальне рішення, якщо ви збираєтеся придбати високоякісний агрегат для обробки до півтора гектара грунту. Мотоблок Добриня (Київ) розрахований на важкі навантаження. Потужність агрегату досягається завдяки сильному редуктора і багатодискового зчеплення.
Однією з відмінних особливостей, якими володіє мотоблок Добриня (ціни), є наймогутніший дизельний двигун професійного типу, який має збільшений моторесурс.
Комплектація мотоблоків від виробника Мотоблок Добриня (продаж) може не тільки культивувати грунт, але і допомагати Вам, виконувати інші завдання, які ставить перед собою як початківець, так і професійний фермер.
Мотоблок стане ідеальним рішенням, якщо Вам потрібно прибрати опале листя, обприскати рослини, полити грядку, розчистити доріжки від снігу і т.д. Користуватися мотоблоком простіше простого. Оператор просто повинен крокувати за пристроєм, тримаючись за ручки управління, по орці грунту.

Наші ліцензії

Новини

13.03.2015

У звязку з стрімкоу зміную курсу валют ціни на сайті можуть змінюватись. Уточнюйте ціни по телефону у наших менеджерів. Вибачте за незручності.

Наші партнери

1079
--> -->